HSMWorks İzmit Çıraklık Eğitim Merkezinde ...

Sanayinin içinde yer alan İzmit Çıraklık Eğitim Merkezinde 2 yıldır HSMWorks yazılımı ile eğitim verildiğini biliyormuydunuz ?

Sanayinin hemen yanı başında olması ve gelişmiş makine parkurunu da bünyesinde barındıran, modern bir eğitim alt yapısı sunan İzmit Çıraklık Eğitim Merkezi, HSMWorks yazılımı ile öğrencilere ve sanayideki çıraklara eğitimler vermektedir. Sektörün ihtiyacı olan kalifiye eleman konusunda ciddi bir alt yapıya sahip olan okulda hem tasarım, hem de bizzat CNC makinelerinde uygulamalı olarak CAM eğitimleri verilmektedir. 

HSMWorks yazılımının pratikliğinin yanında ihtiyaçlara ciddi anlamda çözüm sunuyor olması okulun önemli tercihiydi. Böylelikle hem değerli Öğretim görevlileri, hem de eğitime gelen öğrenciler için daha kısa zamanda sistemi öğrenmek mümkün hale gelmiştir.

İzmit ve yakın çevresindeki sanayi açısından önemli bir kazanç olan bu eğitim merkezi yetişmiş eleman sıkıntısına önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Tabi sanayide faaliyet gösteren firmaların da bu konuda okula gerekli ilgi ve katkıyı göstermesi önemlidir.
Eğitime destek her zaman önemli ilke ve prensiplerimizdendir.


Haber Fotoğrafları


Diğer Haberler