Müşteri Memnuniyeti

AKDAĞ MAKİNA KALIP / Tuncay Akdaş

Firmamız Bayrampaşa da kalıp ve parça imalatı üzerine faaliyet göstermektedir. Bünyemizde CNC Freze ve Tornalar mevcuttur. 

Firmamız bünyesinde daha önceden farklı bir yazılım kullanmaktaydık. HSMWorks bize tanıtım demosu yaptıktan sonra çok daha avantajları olduğunu gördük. Özellikle de kalıp işlerimizde bize ciddi zaman kazandıracağını ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmemizi sağladığını gösterdiler. Böylelikle yatırım kararı aldık. HSMWorks ile tüm ihtiyaçlarımızı görüyoruz ve kullanıyoruz.

Özellikle kalıpçılar için çok güzel özellikler ve High Speed uyglamalarda çok başarılı çözümler olduğunu söyleyebiliriz. 

CTF MAKİNA / Salih Yılmaz

Biz seri imalat ve makine parçası işleri yapan İzmit firmasıyız. Büyük ana sanayi firmaların işlerini yapmaktayız.

Programdan önce CNC Freze yatırımı yaptık. Manuel olarak işlerimizi yürütmeye çalışıyorduk. Ama bir noktadan sonra gelen işlere göre ve ana sanayi firmalar ile çalıştığımızdan bu iş için program gerekliliğini gördük. Bu bölgede yaygın olarak kullanılması ve İzmit Mesleki Eğitim Merkezinde eğitimleri verilmesinden dolayı HSMWorks ile görüşmelerimizi yaptık. Diğer yazılımlara göre avantajları olmasıda bizi bu yazılıma yatırım yapmaya itti. Elemanlarımıza eğitim konusunda gerekli ilgi ve alakayı gösterdiler. Şu anda problemsiz olarak işlerimizi programdan yüretmekteyiz.

Programın kullanımı çok pratik ve işlermizin hepsine cevap veriyor. 

GÜVEN MAKİNA / Ersoy Yahşi

Firmamız Çorlu'da faaliyette olup ana sanayiye parça imalatı ve makine imalatı üzerine çalışıyoruz.

Bünyemizde CNC freze ve torna bulunmaktadır. SolidWorks yazılımını daha önce yatırımını yapmıştık. Tezgahlar için de bir CAM yazılımı ihtiyacı doğduğunda araştırmaya girdik. SolidWorks ile çalışan farklı yazılımlar inceledik. Ancak HSMWorks kullanım pratikliği ve işlermize uygun çözümler sunması, fiyat avantajı da ilgimizi çekti. Yatırımımızı HSMWorks CAM yazılımından yana kullandık. Eğitim ve destekte her türlü kolaylığı ve desteği gösterdiler. Programı sorunsuz bir şekilde kullanmaktayız. 

Fiyat ve performans olarak diğer alternatiflerine göre daha başarılı bir program olduğunu söyleyebiliriz.

YNS KALIP ve PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. / Koray Bebek

Firmamız İzmir'de faaliyet göstermekte olup, oto yan sanayi ve aksesuarları üzerine imalat yapmaktadır. Kendi kalıplarımızı da üretmekteyiz. Uzun zamandır Solidworks ve farklı bir CAM yazılımı ile çalışmalarımızı yürütüyorduk. Daha öncesinde farklı yazılımlar ile ilgili de bilgilerimiz mevcuttu.

Ancak tesadüfi olarak Prizmatik Yazılım ve HSMWorks CAM çözümü ile tanıştık. Bizi ziyaret edip ürün ile ilgili bilgi verildi demo yapıldı. Program çok ilgimizi çekti. Solidworks kullandığımız için mevcut CAM yazılımımız SolidWorks ile arasında parametrik bir bağlantı olmadığı için sürekli değişikliklerde sıkıntılar yaşıyorduk. Çizimimizi sürekli farklı bir formata (IGES,PARASOLID) çevirerek CAM yazılımına atıyorduk ve iş yükümüz fazlalaşıyordu. HSMWork CAM yazılımının SolidWorks içinde çalışıyor olması, programın pratikliği, ayrıca uygulamalarda başarılı olması ki, bazı konularda kullandığımız CAM yazılımından artıları olduğunu gördük. Daha sonra programı detaylı incelemek ve bizzat kullanmak için deneme sürümü verildi. Kullanmaya başladıkça HSMWorks bizim işimizi çok fazla hafifletti, bazı işlerin daha kısa sürede çıkmasını sağladı ve yüzey kaliteleri daha başarılı çıkmaya başladı. Bundan sonra da satın almaya karar verdik ve kullanmaktayız.

Özellikle de SolidWorks kullanan bir firmanın CAM konusunda tercihi HSMWorks olmalıdır.